Konkurs "Poznaj swoje prawa w pracy"

W dniach 13-15 listopada 2013 r. został przeprowadzony szkolny etap konkursu wiedzy pt. "Poznaj swoje prawa w pracy" organizowanego przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu. Głównym celem konkursu jest popularyzacja wiedzy z zakresu prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Na etapie szkolnym najlepsze wyniki uzyskały uczennice Jagoda Kanafa z klasy IIIf oraz Milena Miękus z klasy IITH/TMpp. Uczennice te zakwalifikowały się do etapu regionalnego, który odbył się 30.01.2014 r. w siedzibie Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu. Jagoda Kanafa w etapie regionalnym zajęła IV miejsce.