Propagowali karty ratownicze

11 września 2014 roku uczniowie klas II LOPA III TMPP uczestniczyli w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Jarocinie w warsztatach szkoleniowych w zakresie propagowania kart ratowniczych w pojazdach, które stanowiły kontynuację współpracy służb ratowniczych z Polskim Związkiem Przemysłu Motoryzacyjnego i Związkiem Dealerów Samochodowych.

Młodzież dowiedziała się, że karta ratownicza przedstawia schemat pojazdu, na której zaznaczone są najważniejsze elementy z punktu widzenia służb ratowniczych. Karty te pozwalają skrócić czas akcji ratowniczej oraz zwiększają bezpieczeństwo poszkodowanych i ratowników. Karty wydawane są bezpłatnie.

Zobacz, jak wyglądało szkolenie.

Szczegóły akcji znajdziesz na stronie www: http://kartyratownicze.pl

Punkty wydawania kart ratowniczych dostępne są pod adresem: http://kartyratownicze.pl/punkt-wydawania-kart-ratowniczych/

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd