Kwalifikacje zawodowe

Dnia 8 września 2014 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 uczniowie trzeciej klasy hotelarskiej przystąpili do części pisemnej egzaminu zawodowego. Egzamin dotyczył kwalifikacji T.11 zgodnie z nową podstawą programową. Był to jeden z dwóch egzaminów , do których przystępują uczniowie w ramach zdobycia tytułu technika hotelarstwa. Druga część egzaminu praktycznego odbędzie się 9 października 2014 roku.,/p>

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!