Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dnia 17.10.2014 roku odbył się Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 1000 m. Drużyna z ZSP nr 2 w Jarocinie uplasowała się na bardzo dobrym X miejscu. Skład sztafety: Kacper Domagała, Albin Wiza, Dunaj Mateusz, Szatkowski Mateusz, Marszałek Mariusz, Wojtecki Tymoteusz, Paprzycki Adrian, Gruchot Miłosz, Dolny Dariusz, Oleśków Filip, Szymkowiak Jakub, Idziak Damian.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!