Firma WAGO uczy nowych technologii

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego nasza szkoła nawiązała współpracę z firmą WAGO, wiodącym producentem systemów połączeń elektrycznych oraz pionierem technologii połączeń sprężynowych w elektrotechnice.

Celem projektu „Edukacja” jest rozpowszechnienie wśród uczniów nowoczesnych technologii z zakresu elektrotechniki oraz wspomaganie dydaktyki w tej dziedzinie. W ramach projektu firma WAGO przekazała komplet materiałów do przeprowadzenia lekcji wzorcowych, poświęconych nowoczesnej, sprężynowej technologii połączeń elektrycznych w instalacjach budynkowych i przemysłowych.

Na lekcji pokazowej uczniowie zapoznają się z zagadnieniami teoretycznymi dotyczącymi zacisków, a także z rodzajami i asortymentem złączek. Przeprowadzone zostaną ćwiczenia w łączeniu przewodów instalacyjnych i budowaniu listwy zaciskowej na bazie przekazanych zestawów ćwiczeniowych. Firmie WAGO dziękujemy za przekazane materiały dydaktyczne a pierwsze lekcje wzorcowe odbędą się już w przyszłym tygodniu.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!