Etap szkolny XVII Edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA”

Dnia 7 listopada 2014 roku w naszej szkole odbył się etap szkolny XVII Edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA”. Jej celem jest rozwijanie zainteresowań uczniów zawodem elektryka i elektronika.

Do zawodów przystąpiło 12 uczniów klas II, III i IV Technikum Elektronicznego. Rywalizowali oni w jednej grupie tematycznej - elektronicznej: Gramek Dawid – IV TEN, Grodzki Artur – III TEN, Margiela Tomasz – III TEN, Markiewicz Paweł – III TEN, Matusiak Marek – II TEN, Matuszewski Jakub – II TEN, Nowaczyk Maciej – IV TEN, Pachciarek Damian – III TEN, Sokołowski Adrian – II TEN, Staszak Miłosz – III TEN, Szczepaniak Jakub – IV TEN, Wechterowicz Przemysław – IV TEN

Adepci branży elektrycznej i elektronicznej musieli zgłębić tajniki z zakresu kultury technicznej i racjonalnego użytkowania energii elektrycznej oraz wzbogacić swoją wiedzę na temat etyki zawodowej. Udział w olimpiadzie pozwolił na nawiązanie rywalizacji z młodzieżą z innych szkół technicznych oraz na współpracę z wyższymi uczelniami.

Trzymamy kciuki za naszych uczniów. Mamy nadzieję, że awansują do kolejnego, okręgowego etapu zawodów.

Wyniki niebawem.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!