Mistrzostwa Powiatu Jarocińskiego w piłce ręcznej

17 listopada 2014r. w hali sportowej ZSO odbyły się Mistrzostwa Powiatu Jarocińskiego w piłce ręcznej, kategorii dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały drużyny w składzie.

Dziewczęta: Martyna Krajewska III LP, Klaudia Buchner III LP, Dominika Bachorska III LP, Angelika Krasnowska III LP, Karolina Sykudlarek III LP, Martzna Krzsyak II LW, Joanna Bogusawska II LP, Sylwia Kowalska II LP, Sylwia Jankowiak II LP, Izabela Wojtecka II TF, Paula Frąszczak I LPA, Roksana Wojtecka I LPA, Anna Pawlak I LPA, Weronika Józefiak I LPB.

Chłopcy: Kacper Siuba II TM, Marcin Żurek II F, Igor Pluta II F, Jakub Stefaniak II F, Jakub Szczepaniak II TE, Sebastian Adamczak II THM, Jakub Kubiak II THM, Tomasz Szymczak II LW, Mateusz Szatkowski II TEN, Mateusz Matyniak II TEN, Mariusz Nowaczyk II D, Mateusz Zięciak I D, Marcin Jarmuż I D, Robert Kosiorowski II THM.

W pierwszym meczu zespół chłopców z ZSO wynikiem 14:8 pokonał reprezentację ZSP nr 1. W kolejnym spotkaniu szczypiorniści z naszej szkoły pokonali reprezentację ZSP nr 1 wynikiem 12:10 lecz w kolejnym meczu 8:15 ulegli piłkarzom ręcznym z ZSO i ostatecznie zajęli drugie miejsce w turnieju.

Pierwszy mecz dziewcząt zakończył się także zwycięstwem ZSO nad ZSP nr 1 rezultatem 5:3. Następnie nasze szczypiornistki 6:6 zremisowały z drużyną ZSP nr 1. W ostatnim meczu turnieju , po bardzo zaciętej walce nasze dziewczyny 11:10 pokonały drużynę ZSO dzięki czemu zajęły pierwsze miejsce w turnieju.

Dziewczęta jako Mistrzynie Powiatu Jarocińskiego awansowały do finału rejonu Poznań wschód , który odbędzie się 3 grudnia w Mosinie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!