Widzieliśmy najnowocześniejsze obrabiarki

25 listopada 2014 r. uczniowie klas technikum w zawodzie technik mechanik i zasadniczej szkoły zawodowej w zawodzie operator obrabiarek skrawających wraz z opiekunami Adamem Cyfertem oraz Janem Łowczowskim wzięli udział w drzwiach otwartych Firmy DMG Mori Polska (dawniej Famot), producenta obrabiarek sterowanych numerycznie.

Młodzież spotkała się z panem Markiem Osińskim, prezesem DMG Mori, a następnie uczestniczyła w seminarium na temat historii i oferty DMG Mori.

Uczniowie zwiedzili również zakład. Wycieczka rozpoczęła się w linii montażowej i prowadziła przez wydział obróbki korpusów, szlifiernię aż do izby pomiarowej. Przyszli mechanicy i operatorzy z dużą uwagą przyglądali się pracy obrabiarek CNC oraz symulatorów obróbki na CNC.

.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!