Motywacja nauki języka angielskiego

17 listopada 2014roku odbyło się spotkanie uczniów klas zasadniczej szkoły zawodowej z panią Beatą Stepanow – dyrektorem Centrum Edukacji i Specjalistycznej Opieki Medycznej z Konina. Celem spotkania było uświadomienie uczniom jak istotną rolę w ich życiu odgrywa język angielski.

Pani Stepanow poprzez opis własnych doświadczeń oraz konkretne przykłady uświadomiła uczniom, jak wielką przeszkodą w osiągnięciu wyznaczonego celu jest nieznajomość języka angielskiego. Z drugiej strony, jak wiele drzwi otwiera umiejętność wykorzystania języka angielskiego nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce. Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali prelekcji oraz aktywnie uczestniczyli w spotkaniu.

Dla młodzieży była to doskonała lekcja motywacji do nauki języków obcych.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!