Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

W dniach 14-17 listopada 2014 roku w naszej szkole został przeprowadzony szkolny etap VII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. W konkursie wzięło udział 29 uczniów z klas IV THN i III THM.

Laureatami tego etapu olimpiady zostali:

- uczeń z klasy IV THN Damian Kowalczyk,

- uczennica z klasy III THM Patrycja Biadała.

Laureaci etapu szkolnego wezmą udział w etapie okręgowym olimpiady, który odbędzie się 14 stycznia 2015 r. w Poznaniu. Konkurs na etapie szkolnym przeprowadziła pani Małgorzata Dopierała-Gęstwa – nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Wszystkim uczniom składamy podziękowania za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!