SUKCES UCZNIÓW Z TECHNIKUM HOTELARSTWA

Dnia 8 września i 9 października br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie po raz pierwszy odbył się egzamin zawodowy z nowej podstawy programowej. Uczniowie technikum hotelarskiego zdawali egzamin z pierwszej kwalifikacji T. 11. - Planowanie i realizacja usług w recepcji. Do egzaminu przystąpiło 18 uczniów obecnej klasy trzeciej, z których 17 uzyskało wynik procentowy niezbędny do zdania kwalifikacji (minimum 50% punktów – etap pisemny i minimum 75% punktów – etap praktyczny). Zdawalność procentowa wyniosła 94,4%, co jest wynikiem wyższym o prawie 20 procent w stosunku do średniego wyniku w okręgu działania OKE w Poznaniu (średni wynik dla okręgu to 75,2%).

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!