Szkolenie fryzjerskie z zakresu koloryzacji

10 grudnia odbyło się w naszej szkole Szkolenie Fryzjerskie „Teoria koloru- techniki koloryzacji”, które poprowadził edukator Krzysztof Wypych z firmy szkoleniowej „Prospector”. Uczniowie klas fryzjerskich zgłębili oraz powtórzyli zdobytą już wiedzę dotyczącą koloryzacji. Mieli okazję zobaczyć najnowsze techniki stosowane w markowych salonach. Swoją wiedzę zapewnie wykorzystają podczas wykonywania usług w szkolnej pracowni fryzjerskiej oraz w dalszej karierze zawodowej.

Nauczycielki przedmiotów fryzjerskich

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!