Festyn Bożonarodzeniowy w Rusku ze świątecznymi fryzurami

14 grudnia w Zespole Szkół w Rusku odbył się Festyn Bożonarodzeniowy. Oprócz pięknych jasełek wystawianych przez tamtejszych uczniów można było zobaczyć prezentowane ozdoby świąteczne oraz skosztować domowych wypieków.

Uczennice z Technikum Fryzjerskiego prezentowały tam swoje zdolności manualne. Młodzi klienci (i nie tylko)czekali cierpliwie w kolejkach by mieć na głowie okazjonalną fryzurę. Być może za parę lat sami zapragną rozwijać sztukę fryzjerską…

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!