KONKURS FILMOWY "SZKOŁA OCZAMI UCZNIA"

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie filmowym organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Jarocinie. Do konkursu mogą przestąpić uczniowie ZSP nr 1, ZSP nr 2 w Jarocinie oraz ZSP-B w Tarcach.

Celem konkursu jest promocja szkoły skierowana do absolwentów gimnazjów a także nabycie (doskonalenie) umiejętności posługiwania się nowoczesnymi instrumentami promocji i marketingu.

Przedmiotem konkursu jest krótki film promocyjny lub reklamowy ujęty w formie multimedialnej, trwający maksymalnie 180 sekund o tematyce związanej ze środowiskiem szkoły.

Dla zwycięzców konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe.

Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępny jest na stronie internetowej szkoły. Prace filmowe należy złożyć w sekretariacie szkoły do 31 stycznia 2015r.

Pomocy technicznej niezbędnej do realizacji filmów udzieli p. Jacek Adamczak