Światowy Dzień Pluszowego Misia

W listopadzie 2014r. została zorganizowana przez Szkolne Koło PCK wraz z opiekunem p. Jackem Adamczakiem, akcja zbiórki pluszowych maskotek dla Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie. Maskotki w ilości 154 szt. zostały przekazane dzieciom w ramach obchodów "Światowego Dnia Pluszowego Misia". Główną atrakcją imprezy były konkursy, zabawy i zagadki m. in.: konkurs na najmniejszego i na największego niedźwiadka – pluszaka, wiersz - zagadka Ł. Dębskiego i A. Kaszuby-Dębskiej ,,Miś’’, konkurs na najszybsze zjedzenie miodu, segregowanie kolorowych miśków. Dużo śmiechu towarzyszyło zabawie w tunelu z naśladowaniem ruchów niedźwiedzia i rysowanie miśków na czas. Największą jednak atrakcją było wspólne, wirtualne sporządzenie soku owocowego i układanie memo na stronie internetowej ,,Kubusiowi Przyjaciele Natury’’.

Uczniowie z klas C1, PP1, PP2 częstowali wszystkich własnym wypiekiem - misiowymi ciastkami.

Młodzież ZSP nr 2 w Jarocinie miała także okazję zwiedzić zespół szkół specjalnych, zobaczyć prace plastyczne, ozdoby wykonane przez dzieci podczas zajęć.

Uczniowie naszej szkoły rozmawiali także z nauczycielami, którzy przybliżyli specyfikę pracy w szkole specjalnej. Największe zainteresowanie wzbudziła sala do stymulacji polisensorycznej, wyposażona w ciekawe efekty wizualne i dźwiękowe.

Organizatorzy akcji dziękują wszystkim uczniom i nauczycielom za przekazanie maskotek, które sprawiły dzieciom wiele radości.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Jacek Adamczak
Agata Klimaszewska

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!