Odszedł nadkomisarz Maciej Nawrocki

24 grudnia 2014 r. w wyniku tragicznego wypadku zmarł nadkomisarz Maciej Nawrocki, Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego w Komendzie Powiatowej Policji w Jarocinie oraz wykładowca zajęć z zakresu przysposobienia policyjno – prawnego w naszym liceum ogólnokształcącym.

Nadkomisarz Maciej Nawrocki był bardzo oddany pracy z młodzieżą. Imponował wiedzą, doświadczeniem oraz kulturą bycia. Cechowała go wyjątkowa charyzma. Swoją postawą wzbudzał szacunek zarówno wśród uczniów, jak i pracowników szkoły.

W naszej pamięci pozostanie jako człowiek skromny i życzliwy ludziom.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 3 stycznia 2015 r. O godz. 11.00 w kościele parafialnym p.w. Chrystusa Króla odprawiona zostanie msza święta. O godz. 13.00 odbędą się uroczystości pogrzebowe na Cmentarzu Komunalnym w Jarocinie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!