Przedszkolaki w naszej szkole

Ponownie mury naszej szkoły odwiedziły przedszkolaki. Tym razem były to dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Promyczek” w Jarocinie oraz dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Roszkowie. Uczennice z klasy II TF wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych: p. K. Barłożykiem, A. Mikołajczyk, M. Wróbel, A. Juszczykiem i K. Michalak pokazali dzieciom, jak wygląda praca w wybranych zawodach.

Dzieci zwiedziły pracownie: fryzjerską, elektryczną, samochodową i hotelarską. Po zabiegach fryzjerskich, doświadczeniach z elektryki, majsterkowaniu przy samochodach i wypoczynku w pokoju hotelowym przedszkolaki spędziły miłe chwile w sali gimnastycznej na grach i zabawach.

Uśmiechy i radość na twarzy maluchów są najlepszą oceną wystawioną nam przez naszych małych gości.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd