Najlepszy uczeń w zawodzie elektryk w roku 2015

W dniach 15 i 16 stycznia br. po raz pierwszy w naszej szkole odbył się wewnątrzszkolny konkurs pt. „ Najlepszy uczeń w zawodzie elektryk”. Konkurs adresowany był dla uczniów klas II TEN/TE, III TUF/TE oraz IV TM/TE. Z wyżej wymienionych klas w wyniku eliminacji zostało wyłonionych 15 uczniów którzy przystąpili do konkursu.

Pierwszym etapem konkursu było wykonanie pracy praktycznej przez uczestnika, która pozwoliła sprawdzić umiejętności manualne. W kolejnym etapie uczniowie musieli wykazać się wiedzą teoretyczną która była niezbędna do rozwiązanie testu składającego się z 40 pytań oraz wykonania projektu sterowania maszyny elektryczne. Przez cały czas trwania konkursu rywalizacja była wyrównana między uczestnikami.

Komisja konkursowa w składzie: Pan Kazimierz Barłożyk, Pan Tadeusz Teodorczyk oraz Pan Przemysław Fatyga bardzo wysoko oceniała poziom konkursu oraz wiedzę uczestników która była niezbędna do rozwiązywania zadań.

Sumując punktację zdobytą w obu etapach konkursu, komisja wyłoniła najlepszego ucznia w zawodzie elektryk roku 2015, którym został Mielcarek Dominik, na drugim i na trzecim miejscu znaleźli się Walczak Kamil oraz Walczyk Damian Zwycięscy otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie oraz zapraszają do brania udziału w kolejnych latach.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd