Lider Ortografii Niemieckiej i Angielskiej

Szkolne konkursy: Lider Ortografii Niemieckiej i Angielskiej dla szkół średnich oraz Lider Ortografii Niemieckiej i Angielskiej dla Zasadniczej Szkoły Zawodowej organizowane przez nauczycieli germanistów i anglistów naszej szkoły odbędą się dn. 11 lutego 2015 r. w ramach Tygodnia Języków Obcych (09.–13.02.2015 r.)

Prosimy o zgłaszanie się kandydatów (maksymalnie dwóch uczniów z danej klasy) do swoich nauczycieli języków obcych w terminie do 29.01.2015 r.

Udział w konkursach mogą wziąć: uczniowie klas I i II LO, uczniowie klas I, II i III technikum, uczniowie klas I i II ZSZ. Zachęcamy do uczestniczenia w rywalizacji. Przewidziane nagrody rzeczowe i dyplomy.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!