Wycieczka do JAFO

W dniu 26 stycznia 2015r. uczniowie z klasy 2 i 3 Technikum Mechanicznego z nauczycielami: Janem Łowczowskim i Andrzejem Juszczakiem zwiedzała Jarocińską Fabrykę Obrabiarek. Uczniowie mogli poznać zakład od środka.

Po zakładzie oprowadzali i objaśniali na poszczególnych działach w cyklu produkcyjnym panowie - Piotr Szymczak oraz Włodzimierz Pomykaj. Wracaliśmy zadowoleni. Po raz kolejny oglądaliśmy zakład produkcyjny na żywo. Przy okazji zdobyliśmy informacje na temat możliwości miesięcznych praktyk w zakładzie. Załączamy fotografie ze zwiedzania.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!