Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

W dniu 14 stycznia został przeprowadzony etap okręgowy VII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. W zmaganiach wzięło udział ponad 340 uczniów z terenu całej Polski. Dla uczniów naszej szkoły, Patrycji Biadały z kl. III THM i Damiana Kowalczyka z kl. IV THN, etap okręgowy został przeprowadzony w Zespole Szkół Handlowych w Poznaniu.

Uczennica Patrycja Biadała zajęła II miejsce w okręgu i zakwalifikowała się do etapu centralnego Olimpiady, który odbędzie się w dniach 20-23 kwietnia w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu. Dodatkowo uczennica zostanie zwolniona z etapu pisemnego egzaminu zawodowego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd