Odwiedzili nas gimnazjaliści z Chociczy

6 lutego 2015 r. na zajęcia z techniki przyjechali do nas uczniowie klas III z Gimnazjum w Chociczy. Na początku wysłuchali prezentacji dotyczącej kierunków kształcenia w naszej szkole, a następnie zwiedzali salę gimnastyczną i pracownie przedmiotów zawodowych: hotelarską, samochodową, mechaniczną, fryzjerską. Uczniowie dowiedzieli się dzięki temu, na czym polega praca w hotelu, warsztacie mechanicznym i samochodowym, a także w salonie fryzjerskim. W tym ostatnim chętnie skorzystali z możliwości zrobienia sobie fryzur. Wzięli również udział w zajęciach z techniki, dzięki czemu dowiedzieli się, jak działają silniki elektryczne oraz domowa instalacja elektryczna.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!