Pokaz Fryzur Karnawałowych

2 lutego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie odbył się Pokaz Fryzur Karnawałowych zorganizowany z udziałem uczniów klas Technikum Usług Fryzjerskich oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej o zawodzie Fryzjer. Uczniowie przedstawiali swoje dzieła rodzicom przybyłym na wywiadówki. Można było zobaczyć fryzury w kategorii klasycznej oraz awangardowej. Uczniowie w ten sposób ukazali rodzicom swoje fryzjerskie umiejętności zdobyte na cotygodniowych zajęciach praktycznych jak i na praktykach w salonach. Pokaz fryzjerski jest niezwykle rozwijającą formą, dzięki której uczniowie nabierają pewności siebie, pobudzają wyobraźnie i po raz pierwszy mogą pochwalić się swoim nabytym fachem.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!