Śpiewająco we Wrześni

Uczennice naszej szkoły – Julia Bażant z Ic oraz Angelika Śpitalniak z I TUF doskonale zaprezentowały się w VI Festiwalu Piosenki Miłosnej we Wrześni (12 lutego 2015 r.). Festiwal ma charakter międzypowiatowy, wzięła w nim udział młodzież szkół ponadgimnazjalnych z powiatów gnieźnieńskiego, wrzesińskiego, poznańskiego, słupeckiego, średzkiego i jarocińskiego, w sumie prawie 40 uczestników. Angelika bardzo ładnie wykonała utwór „Brzydcy” G. Łobaszewskiej. Natomiast Julia zaśpiewała „Rękawiczki” J. Zagdańskiej i decyzją jury zajęła II miejsce.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd