OGÓLNOPOLSKI KONKURS MECHANICZNY

6 lutego 2015 r. w naszej szkole odbył się szkolny etap VIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Mechanicznego organizowany przez Zespół Szkół Technicznych nr 70 w Płocku pod patronatem Politechniki Warszawskiej. Konkurs był skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych technicznych o głównym kierunku mechanicznym (wszystkie specjalności zawodowe).

Celem konkursu jest:

• Promowanie najlepszych uczniów oraz szkół zawodowych w środowisku szkolnym i społeczeństwie.

• Zachęcanie uczniów do doskonalenia umiejętności zawodowych.

• Propagowanie wiedzy z zakresu mechaniki.

• Kształtowanie umiejętności samodzielnego zdobywania i poszerzania wiedzy technicznej jako dziedziny niezbędnej w funkcjonowaniu współczesnego społeczeństwa.

• Rozwijanie zainteresowań uczniów.

W konkursie wzięli udział uczniowie technikum mechanicznego z klas IITm, IIITm i IV Tm . Uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiedzą z zakresu technologii maszyn, mechaniki technicznej, elektrotechniki, konstrukcji i eksploatacji maszyn. Najlepsze wyniki w etapie szkolnym uzyskali: Marcin Maćkowiak z klasy IIITm, Szymon Urbaś z klasy IIITm i Kinga Szymkowiak z klasy IITm i Jakub Neyder z klasy IVTm. Etap Szkolny konkursu przygotowali mgr inż. Rafał Komorniczak i mgr inż. Jan Łowczowski.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!