Zdobyli certyfikaty

W czwartek 12 lutego klasy III i IV Technikum pojazdów samochodowych pod opieką Tobiasza Klaczyńskiego i Krystiana Walczaka uczestniczyły w szkoleniu przeprowadzonym przez kierownika działu technicznego firmy GG Profits Sp. z.o.o pana Pawła Bednarka pt. „NOWE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE W PRZEWODACH I CEWKACH ZAPŁONOWYCH” firmy SENTECH. Prezentacja i materiały dydaktyczne wzbudziły duże zainteresowanie ze strony uczniów.

Uczestnikom szkolenia firma wystawiła certyfikaty.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!