Konkurs "Mała Pętelka"

W czwartek, 12 marca w Poznaniu, odbyła się XXI edycja konkursu dla młodych projektantów, krawców i fryzjerów - „Mała Pętelka”.

Ideą konkursu jest promowanie młodych, ambitnych i utalentowanych projektantów mody oraz fryzjerów, ponieważ pokazy mody połączone są z rywalizacją adeptów sztuki fryzjerskiej. Ogromnym atutem udziału w konkursie jest także możliwość wymiany doświadczeń między szkołami, a także pokazanie kreatywność i przedsiębiorczość młodych talentów.

Młodzi projektanci ze szkół odzieżowych i fryzjerskich z Poznania, Śremu, Ostrzeszowa, Jarocina, Warszawy rywalizowali w kategoriach: Ubiór i Fryzura. Wykazali się kreatywnym i awangardowym podejściem do tematu. Kategoria fryzura przewidziana była w dwóch tematach: „Taneczne upięcia” (inspirowane tańcem towarzyskim, ludowym, współczesnym) oraz „Fryzura dla idola”.

Jury pod przewodnictwem projektantki Anny Korytowskiej z Uniwersytetu Artystycznego oceniało pomysłowość, zgodność z trendami i formę prezentacji. Konkurs zakończył się dla naszej szkoły wielkim sukcesem.

W kategorii „Fryzura dla idola” pierwsze miejsce zdobyła Karina Kmieciak z klasy IV TUF.

Gratulujemy!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!