Rekolekcje

W dniach 18-20.03.2015 r. odbyły się rekolekcje szkolne. Prowadził je franciszkanin ojciec Samuel Kukiełka z Chorzowa. Wraz z ojcem przyjechali młodzi ludzie z grupy ewangelizacyjnej, którzy dzielili się swoim doświadczeniem Boga, trudnościami życia i pokazywali w jaki sposób odnaleźli drogę do Boga.

Ojciec Samuel przypomniał i przybliżył prawdę tak oczywistą, że często o niej zapominamy – Chrystus jest obok nas, trzyma pomocną dłoń i kocha z całego serca, bezgranicznie, bezwarunkowo i to szczególnie wtedy, gdy od Niego odchodzimy. Mogliśmy również wpatrywać się w Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie - w ciszy każdy miał możliwość stanąć przed Jezusem w prawdzie, skorzystać z Sakramentu Pokuty i Pojednania oraz pójść Drogą krzyżową.

Najważniejszy moment rekolekcji - Msza święta, w której czynny udział brała cała społeczność szkolna – dyrekcja, nauczyciele i młodzież.

Dziękujemy ojcu Samuelowi i towarzyszącym mu osobom za urozmaicenie, bogate w treści, obrazowe przedstawienie nauki Chrystusa, Jego Miłości i Miłosierdzia oraz sensu naszego życia.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd