Sprawdzali swoją wiedzę o ubezpieczeniach społecznych

W dniu 16 marca 2015 roku w Poznaniu odbył się II etap konkursu na szczeblu wojewódzkim o tematyce „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Naszą szkołę reprezentowali Patrycja Biadała z klasy III TH, Kinga Matuszak z klasy IV TF oraz Łukasz Grzelewski z klasy IV TS. Poziom konkursu był bardzo wysoki i wyrównany zdaniem komisji konkursu. Nagrodzone zostały trzy drużyny z największą ilością zgromadzonych punktów.

Mimo, iż nie znaleźliśmy się w czołówce możemy być dumni z naszych koleżanek i kolegi za świetną postawę i przygotowanie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!