OTWP „Młodzież zapobiega pożarom"- etap gminny

Jak co roku uczniowie ZSP nr 2 w Jarocinie wzięli udział w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom" zorganizowany przez Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Jarocinie. Zawody zostały rozegrane 13 marca 2015 roku w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2 w trzech kategoriach szkół, tj. podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne.

Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 2 w Jarocinie w swojej kategorii wystawił 9 - osobową drużynę złożoną z uczniów wszystkich rodzajów szkół zespołu. Nasi przedstawiciele wykazali się ogromną wiedzą z historii, wyposażenia i przepisów pożarniczych i uzyskali bardzo wysokie noty punktowe.

W wyniku zaciętej rywalizacji zwyciężył Damian Pacholak. Michał Wojtczak po dogrywce zajął ostatecznie trzecie miejsce. Obaj uczniowie ZSP nr 2 zakwalifikowali się do etapu powiatowego konkursu.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!