OTWP „Młodzież zapobiega pożarom"- etap powiatowy

OTWP „Młodzież zapobiega pożarom"- etap powiatowy20 marca 2015 roku odbył się etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom". Zawody jak zawsze odbyły się w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2 w trzech kategoriach szkół. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie w swojej kategorii wystawił drużynę złożoną z dwóch uczniów, laureatów etapu gminnego - Damiana Pacholaka i Michała Wojtczaka. Podobnie, jak rywalizacja na poziomie gminnym, walka o czołowe lokaty była zacięta.

Uczniowie "Dwójki" po raz kolejny potwierdzili swoją wysoką wiedzę i spore umiejętności, zajmując ostatecznie dwie czołowe lokaty. Pierwsze miejsce zdobył Michał Wojtczak, a drugie Damian Pacholak. Niestety - tylko Michał Wojtczak zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu, który odbędzie się 18 kwietnia 2015 roku w Gołuchowie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd