Eliminacje do VII Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych w Pile

Eliminacje do VII Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych w PileSukcesem zakończył się udział naszych uczniów w eliminacjach do VII Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych w Pile, które 4 marca 2015 przeprowadzono w trzech ośrodkach: w Szkole Policji w Pile, Szkole Policji w Katowicach i Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Dla naszej szkoły miejscem eliminacji była Szkoła Policji w Pile. Do udziału w turnieju zgłosiło się 69 szkół, spośród których do finału mogły zakwalifikować się 22.

Podczas eliminacji każda z 4-osobowych drużyn reprezentująca klasę „policyjną” rozwiązywała test wiedzy składający się z 40 pytań z zakresu szeroko pojętej wiedzy o Policji, specyfiki służby, obowiązków i uprawnień policjanta oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nasza reprezentacja z klasy trzeciej liceum ogólnokształcącego o przysposobieniu policyjno-prawnym w składzie: Dawid Kaczkowski, Karolina Szkudlarek, Klaudia Orpel, Kasper Konarczak zakwalifikowała się do finału, uzyskując podczas eliminacji pierwsze miejsce ex aequo z Zespołem Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach.

Finał turnieju odbędzie się w dniach 1-2 czerwca2015 w Szkole Policji w Pile.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd