SUPER MECHANICY Z DWÓJKI

10 marca 2015r. odbyły się eliminacje do kolejnej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników organizowanych w ramach Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu.

W eliminacjach wystartowało 500 drużyn z całej Polski. Z naszej szkoły w eliminacjach wzięło udział 8 drużyn, spośród których 2 zakwalifikowały się do finałowej 30-tki, a kolejne 4 zostały wyróżnione.

W finale wezmą udział dwie drużyny: „IIITPSA” Michał Wojtczak i Łukasz Grzelewski z klasy IV TPS (technikum pojazdów samochodowych) oraz „EM1” Arkadiusz Piotrowski i Szymon Bączyk z klasy IE (zasadnicza szkoła zawodowa – elektromechanik pojazdów samochodowych). W finale, który odbędzie się 10.04.2015r. w Poznaniu, drużyny będą rozwiązywać testu z zakresu wiedzy teoretycznej oraz uczestniczyć w praktycznych konkurencjach z zakresu motoryzacji wykonywanych na czas.

Głównymi organizatorami Mistrzostw są: V8 TEAM, MOBIL, MTP.

Opiekunem zespołów jest Zbigniew Rychter.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!