Spotkanie pracodawców z uczniami technikum

16 marca 2015 r. w auli naszej szkoły odbyło się spotkanie przedstawicieli firmy Martin Bauer Polska Sp. z o.o. z zakładu Multeafil z Dobrzycy którą reprezentowali Patryk Gacki HR Manager oraz specjalista od spraw technicznych Tadeusz Głowiński z uczniami kończącymi technikum mechaniczne, elektryczne i pojazdów samochodowych. Absolwenci naszej szkoły są bowiem cenionymi pracownikami zatrudnionymi zarówno w zakładzie w Witaszyczkach jak i w Dobrzycy.

Goście przygotowali prezentację multimedialną i zapoznali naszych uczniów z organizacją i działaniem Martin Bauer Polska która jest firmą o działaniu globalnym a szczególnie z zakładami zlokalizowanymi w Polsce tj. Dobrzycy, Witaszyczkach i Klęce. Przedstawili ofertę zatrudnienia naszych absolwentów w firmie Multeafil Sp.z o.o w Dobrzycy na stanowiskach pracy realizujących przeglądy profilaktyczne i naprawy maszyn i linii produkcyjnych do pakowania herbat. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali oferty zatrudnienia, a po części oficjalnej kilku dopytywało się o szczegóły związane z zatrudnieniem.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!