Powitanie wiosny

W ubiegłą środę tj. 25 marca uczniowie naszej szkoły brali udział w turniejach wiosennych zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski pod czujnym okiem Pana Macieja Andrzejaka oraz Pani Natalii Mąki-Barłożyk.

Sześcioosobowe drużyny reprezentujące klasy zmagały się z turniejem wiedzy ogólnej, w którym musieli wykazać się wiedzą z życia codziennego, oraz turniejem sportowym gdzie oceniane były poszczególne umiejętności zawarte w torze przeszkód z różnymi niespodziankami.

Pierwsze miejsce zajęła klasa I D, drugie II LOW a trzecie II TPS. Wyniki turniejów, a także wręczenie nagród odbyło się tego samego dnia podczas wiosennego apelu, na którym w obecności dyrektora szkoły i uczniów spaliliśmy marzannę oraz uroczyście powitaliśmy wiosnę.

Pod koniec apelu odbył się także konkurs wiosenny, w którym klasa, która zebrała największą ilość przebranych osób zdobyła nagrodę główną. Tu nagrodę otrzymały klasy II TUF i II LOPB.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd