Spotkanie z żołnierzem WP

Kasjan MarcinkowskiW czwartek 26 marca 2015 r. uczniów klasy I LW odwiedził absolwent naszej szkoły, szeregowy Kasjan Marcinkowski. Ukończył on w roku 2011 liceum ogólnokształcące z przysposobieniem wojskowym. Wybrał ten kierunek nauki, ponieważ służba wojskowa zawsze była jego marzeniem. Obecnie służy w Narodowych Siłach Rezerwowych. Uczniowie dowiedzieli od swojego starszego kolegi, jaką drogę należy przejść, aby rozpocząć służbę w wojsku. Relacja Kasjana Marcinkowskiego przybliżyła młodzieży specyfikę służby wojskowej. Spotkanie z absolwentem szkoły niewątpliwie przyczyniło się do zwiększenia motywacji uczniów do nauki i działania.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!