Wizyta studenta Akademii Obrony Narodowej w Warszawie

GaleriaNa początku kwietnia gościliśmy w naszej szkole pana Marcina Sierańskiego, studenta Akademii Obrony Narodowej w Warszawie, który jednocześnie jest absolwentem naszej szkoły, III Liceum Ogólnokształcącego z przysposobieniem wojskowym, której wychowawcą był p. W. Staśkiewicz.

Pan Marcin Sierański spotkał się z drugimi i trzecimi klasami Liceum Ogólnokształcącego z przysposobieniem wojskowym i policyjnym.

Przedstawił ciekawą ofertę swojej uczelni - Akademii Obrony Narodowej, jej historię, kierunki, kadrę naukową, infrastrukturę i zakwaterowanie. Zapoznał naszych uczniów klas mundurowych z możliwościami szkoleń NSR, studiowania za granicą w ramach programu Erasmus +. Mówił o swoich doświadczeniach z pobytu w Portugalii w ramach tego programu i możliwościach rozwijania kariery zawodowej po studiach na AON. Ponadto, pan Marcin przedstawił ciekawą prezentację na temat terroryzmu i odpowiadał na pytania naszych uczniów, którzy mogli zapoznać się z możliwościami studiowania po ukończeniu szkoły mundurowej.

Iwona Dropik

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!