Patrycja Biadała wśród najlepszych uczestników finału krajowego Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej w Kołobrzegu

GaleriaPatrycja Biadała wśród najlepszych uczestników finału krajowego Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej w Kołobrzegu W dniach 20-22.04.2015 r. uczennica klasy III Technikum Hotelarstwa, Patrycja Biadała wzięła udział w finale krajowym Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, który miał miejsce w Kołobrzegu. Olimpiada objęta została patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Organizatorami Olimpiady są: Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy oraz Zespół Szkół Ekonomiczno- Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu. Po eliminacjach okręgowych, które odbyły się w styczniu w Poznaniu, Patrycja zakwalifikowała się do etapu centralnego. Uczniowie zakwalifikowani do tego etapu walczyli o tytuł Mistrza Hotelarstwa, rozwiązując test oraz wykonując dwa zadania na stanowiskach pracy w obiekcie hotelarskim – w recepcji oraz w restauracji hotelowej. Tegoroczna olimpiada przebiegała pod hasłem „usługi hotelarskie w środkach transportu”.

Patrycja należy do grona najlepszych hotelarzy w Polsce ze szkół ponadgimnazjalnych dlatego też została zwolniona z etapu pisemnego egzaminu zawodowego.

Patrycji gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłorocznej edycji olimpiady.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd