Powiatowy Konkurs Recytatorski „Jej portret”

GaleriaW dniu 17 kwietnia 2015 r. w bibliotece Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie odbył się VII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Jej portret”, zorganizowany przez bibliotekę szkolną i Starostwo Powiatowe. W konkursie wzięło udział 10 uczestników z następujących szkół ponadgimnazjalnych – Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, Zespół Szkół Przyrodniczo – Biznesowych.

Komisja w składzie: Władysław Piotrowski z ZSP nr 2, Krystyna Pietrzak - Jackowiak z ZSO, i Jadwiga Zielińska z ZSPB w Tarcach wyłoniła zwycięzców:

I. Luiza Roszak ZSO

II. Klaudia Orpel ZSP nr 2

III. Amanda Gąsiorek ZSO

Wyróżnienie: Marzena Adamiak ZSO

Konkurs uwieńczony został dyplomami i drobnymi upominkami dla wszystkich uczestników, a zwycięzcy obdarowani zostali nagrodami książkowymi ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe. Nagrody wręczyła Pani wicedyrektor Elżbieta Kaaz.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!