Srebrny medal Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Piłce Nożnej

GaleriaZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie wywalczył srebrny medal Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Piłce Nożnej. Zawody rozegrane zostały w Kaliszu 29.04.2012 r. W turnieju finałowym wzięło udział siedem zespołów.

1. ZSP NR 2 KĘPNO

2. ZST TUREK

3. ZSOiZ KROBIA

4. ZSP NR 3 PIŁA

5. ZS NR 2 SWARZĘDZ

6. ZSP NR 2 JAROCIN

7. II LO KALISZ

Jarociniacy trafili do grupy z ekipami ZSP NR 2 KĘPNO, ZSP NR 3 PIŁA, ZS NR 2 SWARZĘDZ. Pierwszy mecz drużyna z Jarocina wygrała z ekipą ze Swarzędza 3:1. Kolejny mecz jarociniacy wygrali z ZSP nr 3 Piła w stosunku 2:0 aby w kolejnym ulec 1:0 zespołowi z Kępna. Dobry bilans bramkowy spowodował że drużyna ZSP nr 2 awansowała do półfinału z I miejsca w grupie. W półfinale „dwójka” trafiła na reprezentację gospodarzy II LO KALISZ. Po bardzo zaciętym i dramatycznym meczu – wygrana 2:1. W finale nasi zawodnicy niestety nie dali rady drużynie ZSOiZ KROBIA i ulegli wyraźnie 4:1. Trzecie miejsce zajęli piłkarze ze Swarzędza którzy po dogrywce pokonali ekipę gospodarzy II LO Kalisz 2:1.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd