Mechanicy w firmie Mart – Kac

Mechanicy w firmie Mart – Kac 28 kwietnia klasa I technikum mechanicznego wraz z p. Andrzejem Juszczakiem - nauczycielem praktycznej nauki zawodu i p. Janem Łowczowskim - nauczycielem przedmiotów mechanicznych udała się na pieszą wycieczkę do zakładu obróbki CNC Mart-Kac s.c., znajdującego się na ul. Św. Ducha w Jarocinie.

Młodzież została bardzo ciepło przyjęta przez p. Grzelaka – właściciela zakładu oraz p. Sokołowskiego – byłego pracownika firmy, którzy jednocześnie oprowadzali przyszłych techników mechaników po zakładzie. Uczniowie zdobyli wiele nowych wiadomości z zakresu obsługi obrabiarek CNC oraz zobaczyli, w jakich warunkach mogą w przyszłości pracować. Firma Mart – Kac zatrudnia bowiem wielu absolwentów naszej szkoły.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!