Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w piłce nożnej

GaleriaDnia 22.04.2015 na boisku przy ZSP nr 2 w Jarocinie odbył się Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w piłce nożnej. Powiat jarociński reprezentowali zwycięzcy lokalnych rozgrywek drużyna ZSP nr 2. Do Jarocina przyjechało pięć drużyn:

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Gniezno

Liceum Ogólnokształcące Września

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Środa Wlkp

Zespół Szkół Ekonomicznych Śrem

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Grano systemem „każdy z każdym” 2x10 min. Ekipa z „dwójki” w pierwszym meczu zremisowała z Gnieznem 1:1, aby w późniejszych potyczkach odnosić same zwycięstwa w niezwykle imponującym stylu: 4:0 z Wrześnią, 5:0 ze Środą i 5:3 ze Śremem. Piłkarze z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie zostali Mistrzami Rejonu i 29.04.2015 zagrają w finale wojewódzkim, który odbędzie się w Kaliszu

Drużyna ZSP 2

Od prawej stoją: Witold Bierła (dyrektor szkoły), Adrian Paprzycki, Dawid Borowiak, Sebastian Wach, Jakub Szymkowiak, Mateusz Dunaj, Filip Oleśków, Aleksander Matuszewski (trener), Mariusz Nowaczyk, Łukasz Żakowski, Sebastian Adamczak, Jakub Goździaszek, Marcin Jujka

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd