Wizyta w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu

Wizyta w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu28 kwietnia uczniowie klas I i II Technikum Fryzjerskiego naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w warsztatach pt. „Kosmetologia wiele ma twarzy” zorganizowanych dla uczniów naszej szkoły przez Wielkopolską Szkołę Medyczną i Wyższą Szkołę Edukacji i Terapii w Poznaniu. Tajniki sztuk wizażu, stylizacji i kosmetologii przedstawiła naszym uczniom Mariami Jasaszwili - kierownik Akademii Wizażu i Stylizacji oraz wykładowca na kierunku Kosmetologia WSEiT.

Uczniowie wzięli również udział w zajęciach na pracowni farmaceutycznej, w której studenci kosmetologii uczą się przygotowywać recepturowe preparaty kosmetyczne.

Była to doskonała okazja dla naszych uczniów na bezpośredni kontakt i fachowe porady specjalisty kosmetologa. Rynek kosmetyczny rozwija się bardzo dynamicznie. Ciągle wzrasta liczba gabinetów kosmetycznych, salonów odnowy biologicznej, jednak zabiegi, którym ludzie się poddają, odznaczają się dużo większym stopniem trudności niż dawniej, wymagające fachowej wiedzy medycznej z zakresu anatomii, fizjologii, biologii, dermatologii oraz chorób cywilizacyjnych.

Mamy nadzieję, iż wizyta na tej renomowanej poznańskiej uczelni była początkiem stałej współpracy naszych szkół.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd