Święto flagi

Święto flagiW czwartek 30 kwietnia Samorząd Uczniowski pod opieką p. Macieja Andrzejaka i Natalii Mąki-Barłożyk przygotował w szkole obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. To święto narodowe obchodzone 2 maja zostało w naszej szkole uczczone poprzez rozdanie nauczycielom i uczniom naszej szkoły kotylionów w polskich barwach wykonanych przez p. Agnieszkę Urbaniak. Kotyliony przekazaliśmy również do Starostwa Powiatowego w Jarocinie. Oprócz okolicznościowych gazetek, klasy mundurowe I LOPa i I LOW wykonały przed budynkiem szkoły flagę z kolorowych wstęg.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w uczczenie tego święta.

Samorząd Uczniowski

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!