Wizyta pierwszaków w szkole

Wizyta pierwszaków w szkoleTym razem mury naszej szkoły odwiedziły pierwszaki z klasy Id z Zespołu Szkól nr 5 w Jarocinie. Pierwszoklasiści pod opieką uczennic z II TF zwiedzali szkołę oraz uczestniczyli w praktycznych zajęciach przygotowanych przez nauczycieli przedmiotów zawodowych: p. K. Barłożyka, A. Mikołajczyk, M. Wróbla, A. Juszczaka i K. Michalak. Nauczyciele przybliżyli i pokazali uczniom, jak wygląda praca w wybranych zawodach.

Pierwszaki zwiedziły pracownię fryzjerską, elektryczną, samochodową i hotelarską. Po zabiegach fryzjerskich udali się do pracowni elektrycznej, gdzie przeprowadzali doświadczenia z elektryki. Później nadszedł czas na majsterkowanie przy samochodach, a potem wypoczynek w pokoju hotelowym. Na koniec pierwszaki mogły spędzić miłe chwile w sali gimnastycznej.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!