Śmieciom – STOP!

W XVI edycji organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Jarocinie konkursu proekologicznego „Śmieciom – STOP!” przeprowadzonej pod hasłem „ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII A ODPADY” Błażej Świątek z klasy III TS zajął II miejsce. Celem konkursu było zwrócenie uwagi uczniom na możliwość wykorzystania niektórych odpadów jako źródła energii odnawialnej. Praca Błażeja Świątka została wysoko oceniona przez jury.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd