Pomagaliśmy podopiecznym Fundacji Ogród Marzeń

Przez dwa czerwcowe tygodnie po raz kolejny mieliśmy zaszczyt (!!!) pomagać podopiecznym podczas turnusu rehabilitacyjnego Fundacji Ogrodu Marzeń. Tym razem prace rehabilitantów wspomagały wolontariuszki: Joasia Bogusławska, Małgosia Golińska, Kasia Andrzejczak, Dominika Kermes, Ewelina Kowańdy, Ania Stachowiak. Musiały wykazać się cierpliwością, delikatnością i poczuciem humoru. Dziewczyny nie miały z tym najmniejszego problemu. Nauczyły się również pracować z grupą niepełnosprawnych dzieci oraz wykonywania masażu. Wolontariuszki nie tylko dawały wiele z siebie, równie dużo dostały w zamian. Dziecięca radości i ciepłe słowa ze strony rodziców dodały im pewności siebie i napełniły pozytywną energią.

Wolontariuszkom należą się słowa uznania za poświęcony czas i zaangażowanie.

Hanna Wardeńska

Koordynator Klubu Wesołych Ogrodników

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd