III miejsce Agnieszki Kujawy w Ogólnopolskim Konkursie Plakatowym

Ogólnopolski Konkurs PlakatowyWioletta Grześkowiak, Martyna Wojtczak, Daria Klemm z klasy I C, Dominika Mierzwa i Agnieszka Kujawa z klasy I A, Patryk Ryszka z klasy I E pod kierunkiem Hanny Wardeńskiej i Macieja Andrzejaka wzięli udział w zorganizowanym przez Związek Rzemiosła Polskiego Ogólnopolskim Konkursie Plakatowym „UCZNIOWIE RZEMIOSŁA DLA ŚRODOWISKA”. Był on skierowany dla uczniów szkół zawodowych z terenu całej Polski.

Udział w konkursie zakończył się dużym sukcesem dla Agnieszki Kujawy, która zajęła III miejsce. Zadaniem uczniów było wykonanie plakatów poświęconych ograniczeniu zużycia takich zasobów jak: woda, energia elektryczna, drzewo, papier, paliwo, szczególnie w bezpośrednim otoczeniu miejsca pracy. Uczestnicy konkursu nie tylko musieli wykazać się kreatywnością i talentem plastycznym, ale również poszerzyć swoja wiedzę z zakresu ochrony środowiska oraz zapoznać się z nowinkami technologicznymi i innowacyjnymi rozwiązaniami pozwalającymi zmniejszyć zużycie surowców w procesach produkcji i świadczenia usług.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!