Konkurs fotograficzny

„Zapachniało, zajaśniało,
wiosna, wiosna, ach to ty!”

ZASADY KONKURSU
1. Konkurs przeprowadzony jest w kategorii fotografia przyrodniczo-krajobrazowa.
2. Czas trwania konkursu – od 25.03.2015r. do 20.04.2015r.
3. Przystąpienie do konkursu następuje przez zgłoszenie prac fotograficznych.

4. Przystępując do konkursu uczestnik posiada pełnię praw autorskich do zgłoszonej pracy oraz nie narusza praw autorskich osób trzecich.
5. Format prac:
a) odbitki kolorowe lub czarno-białe
b) rozmiar 10x15cm
c) oryginalne fotografie zapisane w formacie JPEG
6. Na odwrocie każdej pracy należy umieścić - imię i nazwisko autora oraz klasę, tytuł pracy.
7. Prace konkursowe należy składać bezpośrednio u pani Marleny Telegi i pani Moniki Mankiewicz-Wieczorek oraz przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
8. Termin składania prac upływa dnia 20.04.2015r.
9. Zgłoszone prace będą eksponowane na gazetce szkolnej w auli w budynku szkoły.
10. W przypadku prac nagrodzonych i wyróżnionych organizator zastrzega sobie prawo do ich nieodpłatnej publikacji w materiałach związanych z konkursem.