Dopalacze kradną życie

LigoDOPALACZE KRADNĄ ŻYCIE !!!

NIE DAJ SIĘ IM ZWIEŚĆ !!!

OCAL SWOJE ZDROWIE I ŻYCIE !!!

Minął pierwszy miesiąc wakacji. Niestety zebrał śmiertelne żniwo wśród młodych ludzi, którzy sięgnęli po dopalacze. Jeśli ktoś proponuje Ci dopalacze, bądź asertywny. Dopalacze to groźne narkotyki!! Sięgając po dopalacze, stajesz się królikiem doświadczalnym. Nigdy nie masz pewności, czy zażycie dopalacza, nie skończy się śmiercią!

Plakat

Powiedz „NIE”, wybierz życie!!! Zobacz spot „TAKI Z CIEBIE MOCARZ ” Wczoraj w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych ruszyła kampania „Dopalacze kradną życie”. Pakt przeciw dopalaczom podpisali m.in. pani premier Ewa Kopacz, minister spraw wewnętrznych pani Teresa Piotrowska, minister sprawiedliwości pan Borys Budka, minister zdrowia pan Marian Zembala, zastępca Komendanta Głównego Policji pan nadinspektor Cezary Popławski. Akcję wspierają m.in. TVP, Związek Harcerstwa Polskiego, Polskie Radio. Ambasadorami akcji zostali Jerzy Owsiak oraz Marcin Gortat.

Również na FACEBOOKU uruchomiono profil kampanii „Dopalacze kradną życie” Zajrzyj tam !

Pomoc

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!